Все віддамо заради дітей!
Україна, Закарпатська область, Виноградівський район, смт. Королево, вул. Молодіжна 47
Головна » Архів матеріалів
1 2 3 ... 23 24 »

Багато сімей з дітьми тут взагалі не мають проблем із садочком — бо потрапити до нього практично неможливо.

Коли вам буде здаватись, що це жахливо — записувати дитину в чергу до дитячого садочку одразу після її народження, коли ви вважатимете неприпустимим, що на 30 місць в садочку черга в 200 дітей, коли у вас промайне думка, що харчування в садочку недостатньо калорійне, коли вам не сподобається, що адміністрація попросить вас забрати у передсвятковий день дітей раніше, згадайте цю статтю. І подякуйте. За те, що у вас саме такі проблеми.

Багато сімей з дітьми в Женеві взагалі не мають проблем із дитячим садочком. Оскільки просто не можуть отримати місце у ньому.

Дошкільна освіта в Женеві достатньо сильно вибивається з тої системи координат, до якої звикли українці. Питання садочків є питанням місцевого самоврядування, а тому ситуація з ними різна у різних кантонах. У Женеві всі подібні заклади поділяються на ясла (crèche) і власне дитячі садочки (jardin d'enfants).

РОЗКІШ ДЛЯ ЩАСЛИВЧИКІВ

... Читати далі »

Категорія: Новини | Переглядів: 367 | Добавил: nazaret | Дата: 16.05.2019 | Коментарі (0)

Певною мірою на дошкільне виховання впливають традиційні для ісламу цінності багатодітного родинного виховання та ролі жінки в сім'ї. У системі суспільної дошкільної освіти (ясла, приватні, фабричні, експериментальні дитячі садки) виховується 10 % дітей від народження до шести років. Однак її матеріальна, науково-методична бази потребують суттєвого поліпшення.

Мета і зміст дошкільної освіти відповідають загальному спрямуванню національної освіти: фізичний, розумовий, емоційний розвиток дітей; формування соціальних навичок поведінки; розвиток мовленнєвої компетенції; підготовка до навчання у школі.

Фінляндія. Дошкільні заклади у цій країні існують з 50-х років XIX ст. Певний час вони працювали за фребелівською системою. У пошуках раціональних моделей роботи дошкільних закладів апробуванню були піддані монтессорівська, американська, шведська системи.

Категорія: Історії | Переглядів: 334 | Добавил: nazaret | Дата: 03.03.2019 | Коментарі (0)

На розвиток американської системи дошкільного виховання вплинула реалізація програми «Хад Старт» (1965), яка передбачала збільшення асигнувань на створення дошкільних закладів (передусім для дітей із малозабезпечених сімей). Якщо у 1965 р. дитячі садки відвідували 10 % трьох-чотирьохрічних дітей, то у 1985 р. — 40 %, а 5—6-річних дітей — 96 %. Нині відвідування дошкільних навчальних закладів є нормою підготовки до школи.

Потреби сімей спричинилися до формування різноманітних типів закладів дошкільної освіти:

— групи дітей 4-х — 5-ти років при школах. Ці державні дитячі садки працюють 2—3 години зранку, дбаючи передусім про інтелектуальний розвиток дитини;

— школи-ясла для дітей раннього віку (з 3-х років). Окремі з них діють при наукових центрах і педагогічних коледжах, використовуючи програми розвиваючого навчання;

— приватні центри. Функціонують протягом дня переважно при підприємствах і організаціях для дітей робітників і службовців.

Кожен штат США має свої освітні стандарти, ... Читати далі »

Переглядів: 395 | Добавил: nazaret | Дата: 25.02.2019 | Коментарі (0)

Систему дошкільного виховання у Польщі утворюють дитячі садки, ясла-садки з повним (міста) та неповним (сільська місцевість) днем перебування дітей. Діють також цілодобові двотижневі ясла-садки і тимчасові дитячі садки типу сімейних мікросадків, розташовані у квартирах багатоквартирних будинків.

Категорія: Історії | Переглядів: 171 | Добавил: nazaret | Дата: 24.02.2019 | Коментарі (0)

Традиції суспільного дошкільного виховання у Німеччині є одними з найдавніших. З 1957 р. діє закон Про вільне відвідування дитячих садків, 20 % з яких утримує держава, 80 % належать церковним общинам, профспілкам, німецькому Червоному Хресту, службі молоді, іншим благодійним товариствам. Батьки оплачують 50 % утримання дітей, інші витрати відшкодовує власник дошкільного закладу.
У Німеччині існують такі типи дошкільних закладів:
— дитячі садки з повним або неповним днем, призначені для дітей 3-х — 6-ти років;
— одногрупові дошкільні заклади (переважно для старших дошкільників);
— пришкільні групи (для п’ятирічних дітей);
— підготовчі класи основної школи. У них виховують і навчають п’ятирічних дітей;
— цілодобові інтернати для здорових дітей віком від 3-х до 6-ти років;
— інтернати для дітей із проблемами здоров’я і розвитку;
— материнські центри. У них матері разом з дітьми займаються цікавою і корисною діяльністю, спілкуються між собою та спеціалістами з педагогіки і психології.
Головні концептуальні засади виховання дітей реалізуються у дитячих садках вільного і відкритого типів. Найпоширеніший тип ... Читати далі »

Категорія: Історії | Переглядів: 181 | Добавил: nazaret | Дата: 15.02.2019 | Коментарі (0)