Все віддамо заради дітей!
Україна, Закарпатська область, Виноградівський район, смт. Королево, вул. Молодіжна 47
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 18 19 20 21 22 23 24 »


   Якщо мова йде про щастя, то скажімо собі одразу, що-повторюю за поетом - ДЛЯ ДОБРА МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ НАЙВАЖЛИВІШЕ-ЦЕ ЩАСЛИВІ БАТЬКИ. Живемо сьогодні, а не завтра. Нам має бути добре тепер.

   Скажи мені, Тату, Мамо, чи часто доводилося тобі зустрічати щасливих дітей нещасливих батьків? Нечасто? Тоді погодься з наступними висновками: якщо хочеш мати щасливих дітей, в першу чергу дбай про щастя їхніх батьків. Дбай насамперед про якість твого подружжя.

   Тут я мушу схилити голову перед усіма самотніми матерями, усіма розлученими татами, розсвареними батьками, котрі, незважаючи на такий стан справ, домоглися педагогічного успіху. Це справді важко. Всі ми знаємо, що в подружжі нелегко-і не завжди можливо-дійти згоди. У конфліктній ситуації часто виникає бажання сховати глибоко до шухляди всі кр ... Читати далі »

Категорія: Історії | Переглядів: 1144 | Добавил: nazaret | Дата: 08.03.2012 | Коментарі (1)   Дівчинка Оленка відпочивала з мамою в далекій середземноморській країні. Там все було дуже гарно-синє небо, зелена морська вода, теплий пісочок. Усе це добре впливало на здоров'я дівчинки. З кожним днем вона ставала веселішою і життєрадіснішою. Це дуже тішило маму, і вона вже менше хвилювалася за доню. Одного разу дівчинка попросила маму піти побавитися з дітьми і відійшла трохи далі. Діти побавились і розійшлись, Оленка оглянулась і не побачила мами. На березі моря було багато чужих людей. Дехто лежав на піску, декотрі плавали при березі, дехто розмовляв, але вона не розуміла їхньої мови, вона не знала, як запитати, де шукати маму. Оленка заплакала і почала кликати: "Ма...-мо", але її голос губився серед хвиль.

   Побачивши збентежену перелякану дитину, одна пані підійшла до дівчинки і почала говорити незнайомою Оленці мовою. Тоді пані усміхнулася, пригорнула Оленку до себе, взяла за руку і повела берегом у тому напрямку, де була мама. Побачивши її, дівчинка дуже зраділа. Мама підбігла, взяла Оленку на руки і довго дякувала незнайомій пані. Але ні мама, ні ця пані не розуміли одна одної. Тоді вони нахилились і поцілувалися. Мама сказала: "Ми з України, ми не знаємо вашої мови". На знак вдячно ... Читати далі »

Категорія: Історії | Переглядів: 5180 | Добавил: nazaret | Дата: 04.03.2012 | Коментарі (0)


   Навесні після зимового сну пробуджується природа. Все живе чекає весну: і рослини, і тварини, і люди. Гуляючи з дітьми, спостерігаємо за перебігом весняних змін. Кожен місяць весни несе несподівані й цікаві враження для дитини.

   У березні сонце світить яскравіше, але не гріє. Спостерігаємо за бурульками, дізнаємося, як вони утворюються, порівнюємо за довжиною й товщиною. Діти самостійно знаходять відповідь на запитання:

   Чому бурульки плачуть? Куди поділася вода після танення снігу? Чому почали рости рослини? Чому не можна їх топтати?

   Дзюрчать струмочки, співають пташки-природа радіє пробудженню. Весняний настрій сприяє розвиткові естетичних почуттів дітей під час спостережень.

   У весняну пору наголошуємо на спілкуванні з природою, спостерігаємо за змінами у навколишньому світі розширюємо кругозір дитини, навчаємо бачити красиве навколо.


Категорія: Новини | Переглядів: 1031 | Добавил: nazaret | Дата: 03.03.2012 | Коментарі (4)


   Одного чудового ранку діти із садочка «Назарет» вирушили на екскурсію до підніжжя Чорної гори.

   Дошкільнята уважно прислухалися до розповідей вихователя про чарівні ліси, які розляглися на верхів’ї гори, скелясте підніжжя, диких звірів. Малюки слухали шум, ще скованої льодом, хоча вже готової до зустрічі з весною, річки Тиси. Спостерігали за вітром, який похитував лісові дерева, нахиляючи їх гілля то в один бік, то в інший.

   Діти проявили свою фантазію на снігу, розмальовуючи його різнокольоровими фарбами. Всі дружньо грали в ігри «Морозець», «Сніжки», «Ворітця». Вправно виконували вправи ранкової гімнастики, фізкультхвилинки, пальчикової гімнастики.

   У цій прогулянці ми зуміли поєднати відпочинок із навчанням, гру і заняття, і просто зробили цю подорож  казковою, яка ще надовго залишиться у пам’яті наших вихованців.

... Читати далі »

Категорія: Новини | Переглядів: 946 | Добавил: nazaret | Дата: 28.02.2012 | Коментарі (5)


   Сиропусна неділя вводить нас у час Великого посту - святий час, особливий період, коли люди замислюються над своїм життям, над потребою особистого прощення та прощення ближньому Кожна віруюча людина стає перед вибором і просить, аби Господь простив її провини. Так є, що ми бажаємо святості і до неї прямуємо через власні падіння, каємося, і це покаяння стає нам за оправдання та освячення (пop. 2 Сам 12, 13). Святий Іван Золотоустий твердить: "Щоби бути сином Божим, потрібна не тільки благодать, а й діла. І нас нічого не уподібнює до Бога так, як те, що ми прощаємо злим людям, котрі нас ображають" (Бесіда 19 на Матея, ч.7). Святе Писання знає багато осіб, котрі низько падали, потім піднімалися й ставали святими. Знає також і таких, що падали й залишилися у такому стані падіння, тому що не бажали підніматися. Хто вони? До першої групи можна віднести царя Давида, апостола Петра, Марію Магдалину. Вони, що мали нещастя низько падати, але довіряли Божому милосердю, вставали й отримували прощення, тобто освячення душі. Однак відомі й такі, що не шукали прощення, не довіряли Богові, а радше спиралися на свою немічну природу й не могли отримати прощення: таким був апо ... Читати далі »

Категорія: Новини | Переглядів: 1638 | Добавил: nazaret | Дата: 26.02.2012 | Коментарі (4)