Все віддамо заради дітей!
Україна, Закарпатська область, Виноградівський район, смт. Королево, вул. Молодіжна 47
Головна » Історії
« 1 2 3 4 »

Данія. Найпоширенішими типами закладів суспільного дошкільного виховання Данії є денні ясла, садки, ясла-садки, ігрові майданчики та цілодобові дошкільні заклади, призначені для виховання і лікування дітей із проблемами фізичного та психічного розвитку, надання їм психолого-педагогічної допомоги і здійснення корекції вад. Педагогічний персонал отримує трирічну підготовку з психології, фізіології, педагогіки. Кожен п’ятий працівник датських шкільних закладів є чоловіком.
У Данії знаходиться центр Міжнародної Монтессорі-асоціації.
Ізраїль. Дитячі садки в Ізраїлі перебувають на утриманні муніципалітетів, релігійних і жіночих організацій. Працюють цілорічно, за винятком невеликих канікул у серпні. Діють платні приватні садки і групи по 5—10 дітей раннього (з 3-х місяців) і дошкільного віку. Відкриття приватних дитячих садків дозволяється лише фахівцям з педагогічною освітою.
Як і муніципальні, приватні дитячі садки контролюються міністерством освіти. Усі діти обов’язково мають відвідувати старшу групу в дитячому садку, яка безплатно готує їх до школи. Вони опановують різні види художньої діяльності, слухають оповідання і казки, вчаться читати і рахувати, працюють з комп’ютером, ознай ... Читати далі »

Категорія: Історії | Переглядів: 328 | Добавил: nazaret | Дата: 20.01.2019 | Коментарі (0)

Тривалий час у Великобританії функціонували заклади суспільного догляду дітей із небагатих сімей. Нині вони трансформувалися в сучасні типи дошкільних закладів, які забезпечують диференційований підхід до виховання дітей. Формування і розвиток системи дошкільного виховання відбувалося під впливом ідей Ф. Фребеля, М. Монтессорі, Р. Штейнера, Ж. Піаже, Дж. Брунера.
Дошкільних закладів у країні недостатньо для забезпечення доглядом усіх дітей до вступу до школи, навчання в якій починається з 5-ти років. Основними їх типами є муніципальні та приватні денні ясла, ясельні школи, ясельні класи, ігрові групи, клуби матері і дитини, групи «можливостей». За змістом роботи їх можна об’єднати в три групи:
— денні ясла, які забезпечують догляд за дітьми;
— ясельні класи і школи, що працюють як заклади інтелектуального розвитку дітей, підготовки їх до школи;
— ігрові групи, клуби матері та дитини, групи «можливостей».
Муніципальні денні ясла відкривають місцеві органи влади для дітей віком від кількох місяців до 4-х — 5-ти років. Працюють вони протягом року з 8 до 18-ої години. Призначені для виховання дітей батьків з невисоким рівнем доходів.
П ... Читати далі »

Категорія: Історії | Переглядів: 332 | Добавил: nazaret | Дата: 19.01.2019 | Коментарі (0)

Систему суспільного дошкільного виховання в Болгарії було сформовано після Другої світової війни. До неї належать дитячі садки (повного дня, цілорічні, сезонні, цілодобові), ясла, ясла-садки з денним і напівденним перебуванням дітей (садки при школах). Дошкільні заклади відвідують майже всі діти. Існує державна програма виховання дітей дошкільного віку. Значну увагу в дошкільних закладах зосереджують на фізичному вихованні (спортивні свята, навчання плавання, загартування).
Для системи суспільного дошкільного виховання Болгарії характерні:
— широка мережа дошкільних закладів, наявність спеціальних норм їх проектування і будівництва;
— державний характер системи дошкільного виховання і підготовки педагогічних кадрів;
— визнання дошкільного виховання частиною системи народної освіти, її первинною ланкою;
— державна програма виховання дітей в дошкільних закладах.
На сучасному етапі триває реформування суспільного дошкільного виховання, як і всієї системи народної освіти.

Категорія: Історії | Переглядів: 2740 | Добавил: nazaret | Дата: 19.01.2019 | Коментарі (0)

Запрошуємо Вас до дискусії, ділення досвідом, що кожен з нас міг знайти корисне і практичне для розвитку педагогів, а найважливіше - дітей.

У багатьох країнах світу дошкільна освіта є первинною ланкою єдиної системи виховання і навчання. Нею опікуються місцеві органи влади, промислові та сільськогосподарські підприємства, релігійні та громадські організації, приватні особи. Як правило, у більшості країн функціонують стаціонарні та сезонні ясла, садки з різною тривалістю роботи, дошкільні відділення при початкових класах, материнські школи, майданчики. Виховна робота, метою якої є гармонійний розвиток дітей, формування навичок життя в суспільстві, здійснюється відповідно до програм виховання та навчання. У всіх країнах існують системи підготовки педагогічних працівників (курси, середні спеціальні, вищі навчальні заклади). Кожна національна система дошкільної освіти має свої особливості та власний передовий досвід.

Щодня буде свіжа публікація про одну із країн світу та особливості дошкільного виховання. 

Не пропустіть найцікавішого! Слідкуйте за нами :)

Категорія: Історії | Переглядів: 275 | Добавил: nazaret | Дата: 12.01.2019 | Коментарі (0)

В здолбунівському училищі залізничників він був просто Іваном, направили його туди батьки, але він завжди відчував у серці Бога, тому міг стати і залізничником і мільйонером, а став…людиною, яка піклується про інших людей

Серед знакових постатей закарпатського краю і сучасного молодіжного християнського руху неминуче спливає ім’я о. Івана Ісайовича. Його масштабні акції ще наприкінці 90-х стали помітним явищем. Відбувалися спортивні зустрічі, походи у гори, організація літніх таборів для молоді й дітей, де можна було відпочити, влаштувати диспути на теми релігії, моралі чи навіть політики – всього, що хвилює ровесників на зламі тисячоліть.

Згодом — аудієнції з главою католицької церкви, навчання в Папському східному інституті, ведення служби разом з кардиналом Любомиром Гузаром в Італії, а потім викладацька діяльність в Ужгороді й зрештою — відповідальна посада в греко-католицькій єпархії – все це тільки пунктирні епізоди інтенсивної діяльності отця Ісайовича.

І нарешті – «Назарет», дивовижний дитячий центр і будинок сімейного типу в селищі Королево, куди хочеться повертатися щораз після найдальших подорожей і почесних зустрічей. Тут знаходять свій захист і опіку діти, яким доводиться втікати й ховатися від п’яних батьків, жебракувати, тут знаходять свій дім і свою сім’ ... Читати далі »

Категорія: Історії | Переглядів: 984 | Добавил: karvackyi_yura | Дата: 09.03.2014 | Коментарі (0)