http://nuzaka.ru/sapogi-antonio-biaggi.html
Все віддамо заради дітей!
Україна, Закарпатська область, Виноградівський район, смт. Королево, вул. Молодіжна 47
Головна » Виховання
1 2 3 ... 6 7 »

Сьогодні ми ось так працювали, а потім вже відпочивали.

Опубліковано ДНЗ "Назарет" 8 серпня 2017 р.
Категорія: Виховання | Переглядів: 129 | Добавил: karvackyi_yura | Дата: 05.12.2017 | Коментарі (0)

Мета і завдання
 
  Раннє дитинство є єдиною нагодою, яку потрібно якнайкраще використати і тим самим запевнити дитині якнайбільше щастя і долі.
Найуспішнішим шляхом до цього є:
добрий приклад батьків, вчителів і довкілля
їхня любов, ласкавість і доброта до дитини
постійна увага, терпеливість і передбачливість
культурне і життєрадісне довкілля
відповідний добір забав, іграшок, виховних матеріалів, книжок, малюнків...
  Виховання дошкільного навчального закладу спрямовується на виховання культури спілкування, поваги і любові до батьків, родини, започаткування основ трудового виховання.
 
Головною метою і завданням дошкільного навчального закладу є:
виконання вимог базового компонента дошкільної освіти, забезпечення соціальної адаптації, формування умінь і навичок необхідних для продовження навчання у школі;
формування особистості дитини, в контексті рідної культури,  розвиток її творчих здібностей, інтересів, набуття нею соціального досвіду;
збереження, зміцнення здоров’я дитини, а також психологічного,  інтелектуального і духовного, християнського розвитку дитини;
прищеплювати дитині безкорисливість як вищу цінність у шкалі цінностей культури і водночас елементи економічної обізнаності, діловитості.
 виховання у дітей любові до Церкви, України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв та рідної мови;
здійснення соціально-педагогічного патронату сім’ї;
Категорія: Виховання | Переглядів: 834 | Добавил: nazaret | Дата: 29.09.2015 | Коментарі (0)

  Основне завдання ДНЗ – створення умов для повноцінного життя дітей, реалізація проблем загального розвитку (фізичного, морального, інтелектуального та духовного), забезпечення реалізації права на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей. Важливе місце займає валеологічне виховання дітей – виховання в них ціннісного ставлення до свого здоров'я, до природи, здатності робити самостійно висновки, встановлювати взаємозалежності, вплив різних чинників на стан здоров'я.
 
  Робота педколективу спрямовується на поєднання різних засобів, методів і прийомів організаційних форм змісту роботи державної програми "Малятко” і визначених базовим компонентом дошкільної освіти сфер життєдіяльності дітей.
 
  Педагоги вміло втілюють як перевірені відомі освітні технології, так запроваджують в освітній процес і сучасні науково-методичні підходи, нові ідеї. Педагоги володіють гнучкою методикою організації дітей, системно підходять до реаліза ... Читати далі »
Категорія: Виховання | Переглядів: 516 | Добавил: nazaret | Дата: 27.09.2015 | Коментарі (0)

1-3 4-6 7-9 ... 16-18 19-19