Все віддамо заради дітей!
Україна, Закарпатська область, Виноградівський район, смт. Королево, вул. Молодіжна 47
Головна » Виховання
1 2 3 4 5 6 »
Мета і завдання
 
  Раннє дитинство є єдиною нагодою, яку потрібно якнайкраще використати і тим самим запевнити дитині якнайбільше щастя і долі.
Найуспішнішим шляхом до цього є:
добрий приклад батьків, вчителів і довкілля
їхня любов, ласкавість і доброта до дитини
постійна увага, терпеливість і передбачливість
культурне і життєрадісне довкілля
відповідний добір забав, іграшок, виховних матеріалів, книжок, малюнків...
  Виховання дошкільного навчального закладу спрямовується на виховання культури спілкування, поваги і любові до батьків, родини, започаткування основ трудового виховання.
 
Головною метою і завданням дошкільного навчального закладу є:
виконання вимог базового компонента дошкільної освіти, забезпечення соціальної адаптації, формування умінь і навичок необхідних для продовження навчання у школі;
формування особистості дитини, в контексті рідної культури,  розвиток її творчих здібностей, інтересів, набуття нею соціального досвіду;
збереження, зміцнення здоров’я дитини, а також психологічного,  інтелектуального і духовного, християнського розвитку дитини;
прищеплювати дитині безкорисливість як вищу цінність у шкалі цінностей культури і водночас елементи економічної обізнаності, діловитості.
 виховання у дітей любові до Церкви, України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв та рідної мови;
здійснення соціально-педагогічного патронату сім’ї;
Категорія: Виховання | Переглядів: 637 | Добавил: nazaret | Дата: 29.09.2015 | Коментарі (0)

  Основне завдання ДНЗ – створення умов для повноцінного життя дітей, реалізація проблем загального розвитку (фізичного, морального, інтелектуального та духовного), забезпечення реалізації права на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей. Важливе місце займає валеологічне виховання дітей – виховання в них ціннісного ставлення до свого здоров'я, до природи, здатності робити самостійно висновки, встановлювати взаємозалежності, вплив різних чинників на стан здоров'я.
 
  Робота педколективу спрямовується на поєднання різних засобів, методів і прийомів організаційних форм змісту роботи державної програми "Малятко” і визначених базовим компонентом дошкільної освіти сфер життєдіяльності дітей.
 
  Педагоги вміло втілюють як перевірені відомі освітні технології, так запроваджують в освітній процес і сучасні науково-методичні підходи, нові ідеї. Педагоги володіють гнучкою методикою організації дітей, системно підходять до реаліза ... Читати далі »
Категорія: Виховання | Переглядів: 396 | Добавил: nazaret | Дата: 27.09.2015 | Коментарі (0)

   Відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» вимоги до рівня розвиненості, вихованості, навченості дітей дошкільного віку визначаються Базовим компонентом дошкільної освіти України (державним освітнім  стандартом) і реалізуються Державною базовою програмою як основною та додатковими, рекомендованими або схваленими Міністерством освіти і науки України в установленому порядку.

   У зв’язку з прийняттям Закону України від 06.07.2010 № 2442-VI «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу»,  розробленням Державної цільової програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року,  постала проблема надання обов’язкової дошкільної освіти всім дітям,  які досягли 5-річного віку. Для її розв’язання  передбачається запровадження різних форм охоплення дітей дошкільною освітою, зокрема, через організацію груп повного або короткотривалого перебування у дошкільних навчальних закладах  різних типів, форм власності, з різним режимом роботи, в тому числі сезонним, а також груп підготовки до школи при загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах, соціально-педагогічного патронату,  тощо.

... Читати далі »

Категорія: Виховання | Переглядів: 343 | Добавил: karvackyi_yura | Дата: 25.09.2015 | Коментарі (0)