Все віддамо заради дітей!
Україна, Закарпатська область, Виноградівський район, смт. Королево, вул. Молодіжна 47
Головна » 2019 » Лютий » 15 » Виховання дітей в Німеччині
19:30
Виховання дітей в Німеччині

Традиції суспільного дошкільного виховання у Німеччині є одними з найдавніших. З 1957 р. діє закон Про вільне відвідування дитячих садків, 20 % з яких утримує держава, 80 % належать церковним общинам, профспілкам, німецькому Червоному Хресту, службі молоді, іншим благодійним товариствам. Батьки оплачують 50 % утримання дітей, інші витрати відшкодовує власник дошкільного закладу.
У Німеччині існують такі типи дошкільних закладів:
— дитячі садки з повним або неповним днем, призначені для дітей 3-х — 6-ти років;
— одногрупові дошкільні заклади (переважно для старших дошкільників);
— пришкільні групи (для п’ятирічних дітей);
— підготовчі класи основної школи. У них виховують і навчають п’ятирічних дітей;
— цілодобові інтернати для здорових дітей віком від 3-х до 6-ти років;
— інтернати для дітей із проблемами здоров’я і розвитку;
— материнські центри. У них матері разом з дітьми займаються цікавою і корисною діяльністю, спілкуються між собою та спеціалістами з педагогіки і психології.
Головні концептуальні засади виховання дітей реалізуються у дитячих садках вільного і відкритого типів. Найпоширеніший тип вільного дитячого садка — штейнерівські дитячі садки і дитячі садки Монтессорі.
Відкритий дитячий садок організовано на ситуативно-орієнтованій концепції дошкільного виховання, для якої характерні: відкрите планування з участю дітей; навчання на базі реальних життєвих зв’язків; єдність гри і навчання; різновікова організація життя та діяльності; зв’язок із громадськістю; співробітництво батьків і дошкільного закладу.
Вихователь повинен бути здатним до систематичних і тривалих спостережень, аналізу результатів педагогічної діяльності, прогнозування.

Категорія: Історії | Переглядів: 182 | Додав: nazaret
Всього коментарів: 0