Все віддамо заради дітей!
Україна, Закарпатська область, Виноградівський район, смт. Королево, вул. Молодіжна 47
Головна » 2015 » Липень » 13 » ВИПУСК 2015
12:31
ВИПУСК 2015

Цього літа наш садочок проводжає в школу десять чарівних, розумних, допитливих, цікавих, говірких, симпатичних, особливих, кмітливих, жвавих  і веселих дошкільняток. Вони вже підросли і їм час до школи йти. З такої нагоди  діти запросили усіх найрідніших, найблищих їхньому серцю людей на випускний бал.

На нашому святі також були присутні особливі гості – це є людина, яка велику частину свого життя присвятила  дошкільному вихованні, поетеса, журналіст Ольга Олександрівна Тимофеєва. Власне цілий рік діти працювали у робочих зошитах «Зошит дошколярика», якого вона є автором.

А також постійним гостем наших свят у дитсадочку є Михайло Михайлович Тарнай, який пропрацював начальником відділу освіти в Дарницькому районів міста  Києва.  Наші малі випускники забавляли дорогих гостей веселими танцями, цікавими сценками.

Ні одне свято у садочку не проходить без казкових героїв, які часом бувають смішними, інколи дуже розумними. Саме мудрий вчитель перевіряв готовність випускників до школи, а чарівна телеведуча програми «Світське життя» Катерина Осадча своїми гострими запитаннями розважала наших любих батьків і гостей свята.

Ми щиро вітаємо випускників з переходом у шкільне життя, мудрості їм, натхнення у навчанні, і досягнення вершин науки у школі.


ВИПУСК 2015


1.    Повидайчик Девід

2.    Борисенко Вероніка

3.    Івегеш Станіслав

4.    Короді Роксолана

5.    Кикирчинь Богдан

6.    Егенбергер Роберт

7.    Гелетей Софія

8.    Мідянко Михайло

9.    Гріга Аліна

10.   Рацин Станіслав

 

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Випуски | Переглядів: 848 | Додав: nazaret
Всього коментарів: 0