Все віддамо заради дітей!
Україна, Закарпатська область, Виноградівський район, смт. Королево, вул. Молодіжна 47
Головна » 2012 » Липень » 25 » Випускний бал - 2012
22:10
Випускний бал - 2012

Влітку в дитячому садочку «Назарет» ще довгий час чути музику, співи, танці, ігри  – це знову розшумілися випускники, які так вправно готуються до випускного балу.  Разом із своїми батьками дівчатка, як справжні дами, принцеси -  вибирають плаття, а хлопчики в свою чергу на бал вирушають як принци, джентельмени в елегантних костюмах.

Чому свято називаємо балом, бо саме тут, ще вчорашні дошколярики,  виконують свій перший вальс, покажуть знання , які набули протягом  свого перебування  в дитсадку,  попрощаються з іграшками, приймуть гостей, які прибули на свято. А гостями в нас будуть  не тільки батьки, друзі, родичі  і знайомі, а ще й казкові  герої, які так не хочуть розлучатися з вірними друзями. Це Фея Країни казок, Баба Яга, Вовк і Червона Шапочка, Незнайко і Ромашка, і звісно відомий усім дітлахам Карлсон, який живе на даху.  

«Прощавай, садок дитячий, наш веселий рідний дім. Жаль тебе, та ми не плачем, скоро нам до школи всім», - такими словами вихованці дитсадка прощалися із своїм любим, щасливим і безтурботним дитинством. Весь колектив дитсадка вітає випускників. Бажає їм натхнення в навчанні, вміння долати труднощі і зберегти  у серці девіз «бути добрими завжди». В добру путь.


Категорія: Випуски | Переглядів: 2654 | Додав: nazaret
Всього коментарів: 0